|
| Sexcontacten uit Friesland
Een sexdate met Angela uit Friesland |
Onderdanig, en echte nymfomaan. Ik ben 100% bisexueel en mijn favostandje is heerlijk aan een lolly zuigen, maar ook een zoet mosseltje is niet verkeerd, hihi. Dus ik date Heren, Dames en stellen. Als jij mijn g-spot vindt, en je raakt me daar voortdurend, dan mag je er wel voor zorgen veel handoeken in de buurt te hebben. evt vastbinden en blindoek alleen bij priveontvangst, dit ivm controleverlies.
Hygiene alsmede 100% safe gevraagd en geboden.
Soms prive ontvangst
Meestal escort... vooraf betalen aan chauffeur
uurtarief : 100,- en 175,- voor 2 uur.
Meerprijs : 50,- extra voor Anaal !!!
25,- extra voor stel
Evt is een hotelkamer ook door mij te boeken, tegen een meerprijs uiteraard of kom ik in goed overleg tegen meerprijs op lokatie.
xxx en hopelijk tot snel Bekijk het volledige profiel van Angela Bekijk alle klasse hoeren |  |
| | Klik hier om in contact te komen met Angela |
Een sexdate met Katja uit Friesland |
Ik ben Katja een erotisch internet-model en masseusse. Ik heb lang donkerblond haar, en blauwe ogen. Verder ben ik 1 meter 86 en heb ik normale bouw, cupmaat A en behoorlijk veel tattoo's waar ik behoorlijk trots op ben.
Ik masseer al een aantal jaartjes, en ik laat graag mensen van mijn handvaardigheid meegenieten. En of het nu een body-to-body massage is, een (soft)sm massage of de tantrananda massage, alles vind ik even leuk om te doen. Dus ik hoop dat ik jou binnenkort eens "onderhanden" mag nemen.
Kijk op mijn site voor meer info mogelijkheden en prijzen.
Bekijk het volledige profiel van Katja Bekijk alle klasse hoeren |  |
| | Klik hier om in contact te komen met Katja |
|
|
|