|
Amateurhoertjes Drenthe pagina 2
 |
nee mijn wilde haren ben ik nog niet kwijt.
Dan niet in de vorm van aan elke vinger een man maar meer in de vorm van ik geniet volop van het leven.
Ik zou het heel leuk vinden om te genieten samen met iemand, en ik hoop dat jij die persoon bent of in ieder geval wilt zijn.
Zullen we eerst eens kijken of het klikt?
kusjes Klik hier voor het profiel van Dame :: |
|
 |
Misschien word dit een hele rare oproep, maar ik ben al een tijdje op zoek naar iemand die net als ik voeten erg erotisch vind. Ik ben er handig met mijn kleine voetjes, zo kan ik er moeiteloos een man mee aftrekken en als je over mijn voetjes spuit word ik boter geil. Misschien verklaar je me nu voor gek en misschien denk je oh heerlijk. Als dat laatste het geval is dan kom ik graag in contact met je ! Klik hier voor het profiel van Esther :: |
|
 |
Ken je dat gevoel van het nooit genoeg kunnen krijgen van heerlijke sex?
Nou ik wel!!! Ik ben een temperamentvol dametje, slank figuur met mooie volle borsten en billen.
Ik ben heel nieuwsgierig aangelegd en wil dan ook van alles nog uitproberen.. Kom jij me daarbij helpen tegen een leuke vergoeding?
Mail me en we kunnen de rest van de details bespreken.. ik wacht op je.... Klik hier voor het profiel van Felicia :: |
|
 |
Welkom bij mijn advertentie hier. Ik ben een super geile meid met vrijwel geen taboes en kom graag naar je thuis of in een hotel. Als je een geil en heet uur met mij wil beleven, neem dan contact met mij op. Ik woon in de regio Eindhoven. Een uur zalig relaxen, met, als je wilt meerdere hoogtepunten kost 135, --. Pijpen doe ik zonder condoom (lekkerrrr), mits schoon en hygienisch natuurlijk, intiem alleen met condoom, maar je mag wel over mijn geil lichaam spuiten als je dat wil. Voor anaal reken ik een meerprijs. Voor de verdere rest is heel veel mogelijk. Waar ik niet van hou is rollenspellen, sm en intiem zonder condoom.
Ik reageer niet op SMS en je belt uiteraard met nummerweergave.
Ik doe enkel aan Escort, ik kan dus niet ontvangen!
Hoop je snel te spreken en wellicht spoedig een zalig uurtje met jou te geilen.
Klik hier voor het profiel van Hetewanda :: |
|
 |
Hey hey,
Ik ben een spontane, spannende ervaren erotische masseuse van 1.80 m. en heb een normaal postuur.
Ik vind het leuk en spannend om mannen erotisch te plagen en te masseren, en uiteraard ook samen er van te genieten.
Durf jij samen met mij dit avontuur aan te gaan en te bewandelen??
En wil je met zorg en respect behandeld worden.....
Aarzel dan niet, maar bel dan voor een (ont)spannende
afspraak!
Voor meer informatie omtrent mijn werkdagen enzo, zie tevens mijn website!
LET OP: Er wordt niet gereageerd op sms, e-mail en
voicemail.
En graag bellen met nummerherkenning!!!
Mocht ik niet opnemen, probeer het later dan nog een keer...want het is zeker de moeite waard!
Liefs Iris (weer terug van weg geweest!)
Klik hier voor het profiel van Iris :: |
|
 |
Ben overdag werkzaam als keurige secretaresse maar 's avonds en in het weekend kick ik erop om je als escortsletje op te zoeken .
We spreken dan bij je thuis, in een hotel of elders af voor een of meer uurtjes sexplexier.
Mail of bel me eens,
Geile groetes Irma Klik hier voor het profiel van Irma :: |
|
 |
Hoi, ik ben Jo-Anna, en ben op zoek naar geile sex! Heb je zin om met me af te spreken? Aarzel niet langer en bel me gewoon even op! Ben discreet en hygienisch met een eigen woning! Bel me voor info of een Date. mijn tarieven zijn vanaf E75, -.. Nou Tot Horens, zou ik zeggen XXxXXxxXx.. Klik hier voor het profiel van Jo-anna :: |
|
 |
Hallo nederlandse mannen, ik ben Joyce, een lieve en hete dame van 37. Ik beleef er erg veel aan om bij mij thuis in Assen lekkere geile mannen te verwennen, ikben stapeldol op sex. Ik wil me graag door jou laten gebruiken..2 mannen zijn ook welkom! Ik ben een ware nymphomaan dus krijg er nooit genoeg van, heb altijd een lekker nat poesje. Ben je op zoek naar sex met een lekkere lieve en zeer hete dame? Bel me dan. Ik doe niet anaal, wel plassex(actief)..alles veilig, met cd.. geen extreme sex, wel 100% geile sex.
prijs: 100 euro per uur.
dagelijks vanaf 10.30 en 's weekends vanaf 13.00 uur. Tot snel, lekkere man, alvast een geile kus! XXX Joyce Klik hier voor het profiel van Joyce :: |
|
pagina 2 van 5 
Ga naar provincie:
Groningen -
Friesland -
Drenthe -
Overijssel -
Gelderland -
Utrecht -
Flevoland -
Noord-Holland -
Zuid-Holland -
Zeeland -
Noord-Brabant -
Limburg
Belgie Alles
|


|
|
|
|